fbpx
Alb'swiss TV
Sport

Messi nuk ka negociuar me Beckham

Presidenti i skuadrës Inter Miami, David Beckham, nuk ka zhvilluar bisedime me yllin argjentinas Lionel Messi.

Së fundmi është raportuar se Beckham ka dërguar një delegacion në Londër për të negociuar me Messin, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo Goal ka mësuar se deri më tani nuk ka pasur asnjë kontakt midis anglezit dhe argjentinasit.

klankosova.tv

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Manchester City shënon pesë gola për 18 minuta (VIDEO)

albswiss.com

Solari e vlerëson sukses pozicionimin e Realit në vendin e katërt

admin

Arsenal – Lazio, formacionet zyrtare

admin

Napoli rikthen lojën ndaj Juventus (VIDEO)

albswiss.com

Statistikat mbresëlënëse të Vedat Muriqit këtë vit

albswiss.com

Ademi takon njeriun që i ndihmojë Kosovës të pranohet në UEFA

albswiss.com
error: Content is protected !!