fbpx
albswiss.com
Showbiz

12 milionë klikime merr kënga e Ed Sheeran, Cardi B dhe Camila Cabello (VIDEO)

Këngëtari i famshëm, Ed Sheeran, ka realizuar bashkëpunimin më të ri të tij, bashkë me reperen Cardi B dhe këngëtaren Camila Cabello.

Kënga më e re quhet “South of the border”, e cila është publikuar katër ditë më parë dhe brenda kësaj kohe ka marrë rreth 12 milionë klikime në kanalin Youtube.

Kënga është pëlqyer nga adhuruesit e tre artistëve, transmeton Klan Kosova.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Suksesi i radhës së Dua Lipës Këngëtarja do të bëhet pjesë e filmit të njohur

admin

Do të mërziteni, ja çka ndodh me Mertin në fund të serialit

admin

Gjysmë limoni dhe sodë bikarbonati: Çfarë shëron ky kombinim i fuqishëm!

admin