fbpx
Alb'swiss TV
Rinore

Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët

Të rralla janë raste kur ju i lexoni fjalët, emrat apo numrat dhe keni një rezultat të njëjtë.

E veçanta e kësaj date është se pavarësisht si e lexojmë nga fillimi apo nga fundi do ta kemi rezultatin e njëjtë.

9.10.2019, (nëntë, dhjetë, dymijë e nëntëmbëdhjetë).

 

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Vajzat e Shyhretes kanë dalë në mbrëmje, po duken njëra më e bukur se tjetra

albswiss.com

Lola zbukurohet për të dalë, por shikoni çka rrëmbeu gjithë vëmendjen

albswiss.com

Leonora Jakupi shfaqet nga ky vend luksoz, por kush po e shoqëron?

albswiss.com

Edhe një javë me diell? – Ky është moti për pesë ditët e ardhshme

albswiss.com

Mimoza vishet në minifund, provokon rëndë me këtë pamje

albswiss.com

Flet më në fund Fifi, ja kujt ia dedikoi këngën “Marova”

albswiss.com
error: Content is protected !!