fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Jessie hakmerret për veten e saj 10-vjeçare (VIDEO)

Këngëtarja me vokal shpërthyes, Jessie J, gjatë një koncerti të saj i është “hakmarrë” të gjithë atyre që në vegjëli nuk e kanë lënë të këndojë lirshëm.

Në Instagram ajo postoi një video të shkëputur nga performanca e saj e fundit, ku shihet duke kënduar me aq fuqi sa ka, dhe tek përshkrimi ka dhënë sqarimin:

“Unë këndoj fort dhe këndoj me zë të lartë për veten time të moshës 10-vjeçare që më thanë të heshtja dhe nuk më lanë të këndoj në korin e shkollës”.

View this post on Instagram

I sing hard and I sing loud for the 10 year old me that they told to be quiet, and didn’t let sing in the school choir.

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Pas Genta Ismajlit, edhe motra na njofton me bishën e saj

albswiss.com

Emocionohet Afrona, kështu e uron nënën për ditëlindje

albswiss.com

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë është dobësuar Fifi

albswiss.com

Loredana publikon foton më të bukur familjare, burri, gruaja dhe vajza

albswiss.com

Gëzimen e ka zbukuruar shtatzënia, kaq bukur po duket këtë mëngjes

albswiss.com

Tetë vjet bashkë…

albswiss.com
error: Content is protected !!