fbpx
Alb'swiss TV
Shqipëri

Tiranë, gjendet i vdekur një 38 vjeçar, makina ishte e ndezur

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti.Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e ndezur.

Shtetasi R.B dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet pa shenja jete, në  automjetin e ndezur tip “BMW”, shtetasi R. B.,38 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk u konstatuan shenja dhune,apo dëmtime të tjera.

Praprakisht dyshohet, të ketë humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./top channel/

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Rrëfimi i gjatë i Ismail Kadaresë: Ja pse kërkova azil në Francë pas letrave me Ramiz Alinë

albswiss.com

Basha, Ramës: Evropa të ka refuzuar, ti ke dështuar

albswiss.com

Tusk e Juncker: Vendimi për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut një gabim

albswiss.com

Rama për hapjen e negociatave: Fjala e fundit nuk është thënë akoma, të presim deri nesër

albswiss.com

Dy shqiptarë arratisen nga burgu grek

albswiss.com

Mbi 30 mijë kosovarë hynë në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

admin
error: Content is protected !!