fbpx
albswiss.com
Lajme

Vlora Dumoshi: Jam gruaja më e votuar në Prishtinë

Kandidatja për deputete nga radhët e LDK’së, Vlora Dumoshi, përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, po e konsideron vetën si femra më e votuar nga kandidatet për deputete në Prishtinë.

Ajo ka shkruar se sipas të dhënave të fundit, në pesë degët e LDK’së në Prishtinë, radhitet femra më e votuar nga të gjitha kandidatet për deputete në kryeqytet.

“Nga të dhënat e fundit të 5 degëve të LDK-së në Prishtinë, nga zgjedhjet e 6 tetorit, rradhitëm femra më e votuar nga kandidatet për deputete në kryeqytet”, ka shkruar Dumoshi.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Korrigjimi paqësor i kufirit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

admin

Lëndën për veteranët mashtrues e merr prokurori që i mbylli rastin për drogë të birit

admin

Tragjedi në familjen kosovare: Nëna dhe foshnja ndërrojnë jetë

admin