fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Angelina Jolie me një fustan ikonik në premierën e “Maleficent”

Angelina Jolie mori pjesë në premierën e Maleficent: Mistress of Evil në Londër sot me një fustan mahnitës me rruaza të bardha nga Ralph & Russo Couture, duke shfaqur supet e strukturuara.

Ajo atje shkoi me fëmijët e saj, Vivienne, Zahara, Shiloh dhe Knox, njofton Klan Kosova.

Fuqitë magjepsëse të Angelina Jolie nuk ekzistojnë vetëm në ekran. Aktorja dhe ikona e stilit të qëndrueshëm ka një meritë magjike të veshjes së tapeteve të kuq gjithashtu. Në pamjen e saj të fundit magjepsëse, ylli Maleficent: Mistress of Evil shkëlqeu në premierën e filmit në Londër.

Jolie nuk eci vetëm në tapetin e kuq. Nëna e gjashtë fëmijëve u shoqërua nga disa nga fëmijët e saj gjatë gjithë turneut të saj.
Ata edhe pozuan së bashku.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Temperaturat në minus, Ariana del në qytet me këtë veshje

albswiss.com

Vdekja e Leze Qenes pikëllon Remzie Osmanin: Uh moj Leze çka mu dhimte

albswiss.com

Historia e emrit të vajzës së porsalindur të Arianes dhe Ermalit

albswiss.com

Shokët ia publikojnë Kreshës momentin më të veçantë të dasmës

albswiss.com

Loredana rregullohet si asnjëherë më parë, po duket si ‘kukull’

albswiss.com

Presidenti i Maqedonisë Veriore bën thirrje për unitet pas vendimit të BE-së

albswiss.com
error: Content is protected !!