fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Natalie Portman flet për miqësinë e saj qysh në fëmijëri me Britney Spears

Natalie Portman ka treguar për fillimin e miqësisë së saj me Britney Spears pasi dyshja qysh në fëmijëri kishin punën e njëjtë.

Aktorja 38 vjeçare zbuloi se ata të dyja e kishin kuptuar se ndanin të njëjtin rol si fëmijë dhe u bashkuan në moshën 18 vjeçare për të bërë një festë së bashku, njofton Klan Kosova.

Pasi e kuptuan këtë ato u bashkuan në Mickey Mouse Club.

Të gjitha këto ato zbuluan tani për fansat e tyre.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Vdes këngëtarja e njohur (VIDEO)

albswiss.com

Ҫfarë e shtyri Leartën të bëjë këtë ndryshim të madh në pamje?

albswiss.com

Një shtetase e Kosovës përfaqëson Serbinë në Eurovizion

admin

Heidi merr mbiemrin e burrit

albswiss.com

Ky është ‘Shën Valentini’ i parë i Nora Istrefit pa Robertin

albswiss.com

Të izoluar në shtëpi, Kemali dhe gruaja e tij publikojnë këtë imazh

albswiss.com
error: Content is protected !!