fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë, viktima gjendet pa shenja jete

Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes, në rrugën “”Mehmet Gradica” në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore.

Ndërsa trupi i pajetë i viktimës me urdhër të prokurorit  dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Sot fillon samiti i BE-së në Bruksel, cila do të jetë kërkesa për Kosovën?

admin

Moti do të jetë kryesisht i vranët, mundësi për reshje bore dhe shiu

admin

Sot protestë në Prishtinë – Kërkohet shkarkimi i Lumezit

admin

Veseli nënshkruan vendimin për statutin e Trepçës

admin

Gjuriq: Mendojnë se jemi budallenj, por nuk jemi

admin

Haradinaj interesohet për shëndetin e Kurtit, i telefon pas shtrirjes në spital

admin
error: Content is protected !!