fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Kylie Jenner dëshiron të ketë më shumë fëmijë

Biznesmenja e njohur, Kylie Jenner, ka thënë se dëshiron edhe fëmijë të tjerë pos vajzës, Stormi.

Jenner e bëri të ditur këtë në Instagram kur u pyet nga fansat e saj se a dëshiron të ketë më shumë fëmijë.

Sipas Page Six, Jenner është ndarë nga Travis Scott para një jave.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Era Istrefi bëhet ‘kullerk’, me këtë pamje nuk do ta njihni!

albswiss.com

Djali i saj feston ditëlindjen, Jonida përlot me urimin për të

albswiss.com

Modelja shqiptare Adrola Dushi ka guxuar shumë.

admin

Të mbyllur nga koronavirusi, kështu po e kalojnë kohën Learta dhe kunata e saj

albswiss.com

Natyrale dhe shumë e bukur, Arilena ‘mahnit’ ndjekësit me pamjen e fundit

albswiss.com

Djali i Thaçit dhe ai i Ramës festojnë bashkë në Tiranë, dalin pamjet nga klubi i natës

albswiss.com
error: Content is protected !!