fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë

Blerondi shtatë vjeç ka nevojë për ndihmë

Blerond Maraj nga Peja vuan nga sëmundja e epilepsisë.

Babai i tij, Astrit Maraj bën apel për ndihmë tek të gjithë ata që kanë mundësi të ndihmojnë për shërimin e vogëlushit.

Shpenzimet e egzaminimeve të cilat kushtojnë shtatë mijë euro, para të cilat familjari nuk i ka.

Për të gjithë ata që mund të kontribuojnë në shërimin e Blerondit të vogël i cili sapo ka mbushur gjashtë vjet, mund të kontaktojnë babain e tij Astrit Marajn në numrin +38349291108 ose mund të kontribuojnë në xhirollogarinë bankare: 1920991516021178 me IBAN: XKO51920991516021178 dhe me SWIFT CODE: NCBAXKPR në bankën Banka Kombëtare Tregtare.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Historike: Për herë të parë një shqiptar bëhet President i Federatës së Futbollit në Maqedoni

admin

Pas 22 vitesh martesë, i dha Allahu fëmijë dhe atë 2 përnjëherë (FOTO)

admin

S’ka më dialog për interesat e Serbisë, thotë Avni Arifi

admin

Murati: Blakaj, Lumezi, Haradinaj e Veseli e vërtetojnë kalbjen e sistemit të drejtësisë

admin

Biznismeni shqiptar: Kam nevojë për 1 mijë punëtorë! Shqiptarët nuk duan të punojnë!

admin

Haradinaj u bën thirrje bashkëluftëtarëve që të mos frikësohen nga Specialja

admin
error: Content is protected !!