fbpx
Alb'swiss TV
Rinore

Labinot Tahiri: Ka që këndojnë në skenë më keq sesa Ramush Haradinaj (VIDEO)

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Labinot Tahiri, ka thënë se në estradën kosovare ka persona që këndojnë më keq sesa Ramush Haradinaj.

“Unë e arsyetoj atë [Ramush Haradinajn] për shkak se ai ka dashur të tregojë se është popullor. Mund të ndodh që nesër mund të këndojë edhe Albin Kurti apo Vjosa Osmani”.

“Ndoshta Ramushit i ka mbet merak që s’ka qenë këngëtar si unë dhe e ka provuar veten nëpër intervista”.

Më poshtë mund ta ndiqni intervistën e tij.

klankosova.tv

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

TRO NDITËSE/ 4-vjeçarja nuk ishte vaksinuar, vogëlushes i ndodh gjëma e pabesueshme nga gripi

albswiss.com

Shkumbin Ismajli del me bashkëshorten, kaq bukur duken

albswiss.com

Reja e Afrim Muqiqit shtatzënë në muajin e katërt, shfaqet në këtë gjendje

albswiss.com

Pendla e pulës gjendet në mes të sallamës

albswiss.com

Borxh deri në fyt, kështu ka vendosur t’i hakm erret ky qytetar bankës ku ishte në kredi

albswiss.com

Qëndresën e Labit nuk e keni parë asnjëherë me kaq grim të rëndë

albswiss.com
error: Content is protected !!