fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Jennifer Lopez xhiron filmin e ri “Marry Me”

Loading...

Filmi Hustlers u bë një ndër më të popullarizuarit.

Por Jennifer Lopez me siguri nuk ka humbur shumë kohë për t’u kthyer në punë sepse menjëherë u pa në setin e filmit të ri romancë-komedi “Marry

Me” të hënën, njofton Klan Kosova.

Këngëtarja dhe aktorja 50 vjeçare doli me rroba krejt të të bardha nga Hotel Plaza në Manhattan, Neë York City pas një dite të ngarkuar me xhirime.

JLo do të luajë bashkë me Oëen Wilson dhe Maluman.

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Motra e Labit del me veshje të ‘katundit’, kaq e bukur duket

albswiss.com

Rina aktive në palestër, publikon pamje nga ushtrimet

admin

Oriola shfaqet gjysmë e zhv.eshur

admin