fbpx
Alb'swiss TV
Mërgata

Tragjike/ Adoleshenti shqiptar humb jetën në sy të prindërve, dyshimet e para për shkakun

Ngjarje tragjike ne nje familje shqiptare ne Itali. Djali 17-vjeçar ka humbur ndjenjat dhe me pas ka nderruar jete ne vend, pak pasi kishte hyre ne banese, nderkohe qe gjithe skena ka ndodhur ne prani te prinderve.

Mediat italiane shkruajne se Endri Cania jetonte me prinderit qe merreshin me bujqesi dhe ishin banore ne Sparanise, komune e provinces ne Caserta.

Ata kane dhene alarmin dhe kane kerkuar ndihme, e menjehere ka shkuar aty nje mjek, qe ishte fqinj me ta.

Ai ehste munduar t’i bente frymemarrje artificiale dhe masazh kardiak, por gjithcka ka qene e kote. Edhe mberritja e ambulances nuk ka bere dot asgje, vetem se mjeket qe erdhen konfirmuar se djali kishte nderruar jete.

Pritet tashme verifikimi i shkakut, qe dyshohet nje arrest kardiak. Ka dyshime se pak para se te hynte ne shtepi, djali kishte rene nga nje mur jo i larte, por ende nuk dihet nese te jete ky shkaku.

Të ngjajshme

22 Maj 1991: Berisha, Kadare dhe Azem Hajdari në kongresin amerikan: Dëshmi ndaj regjimit komunist në Shqipëri

albswiss.com

Harry Bajraktari: Ikja e Kryepeshkopit Nikon në amëshim është një humbje e madhe për familjen, komunitetin shqiptar dhe Kishën Shqiptare Ortodokse në Amerikë

albswiss.com

Mërgimtari nga Zvicra hap qendër tregtare në Viti

admin

Studentja e parë nga Kosova në kolegjin më prestigjioz në Florida

admin

Në Spixanë të Kalabrisë zgjidhet “Misi arbëreshja 2019”

admin

Francë : Restoranteve dhe Hoteleve u mungojnë mbi 130 mijë punëtor!

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!