fbpx
albswiss.com
Showbiz

Adelina pozon pranë veturës së saj luksoze

Loading...

Ajo jeton një jetë luksoze.

Adelina Berisha emër ky i njohur thuajse nga të gjithë, konsiderohet si një nga femrat më të bukura dhe më tërheqëse të showbiz-it shqiptar.

29 vjeçarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet me flokë të lëshuara dhe e veshur me ngjyrë të zezë, shkruan rtv21.tv

Adelina tërhoqi vëmendjen e ndjekësve në instagram, nga të cilët mori pëlqime dhe komente të shumta. Ndryshe, projekti i saj i fundit është “Coco” në bashkëpunim me Egoo. Kënga tani ka mbi 1 milionë klikime në kanalin Youtube.

Loading...

Të ngjajshme

Katastrofa në Shqipëri, “Çënari” vjen me fjalë prekëse

albswiss.com

Kaq shumë e do vjehrrën, Learta sapo bëri diçka të papritur për Shyhretën

albswiss.com

Agnesa rregullohet si kurrë më parë, por zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...