fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Edona shfaqet në krahët e motrave, secila me zonjë se tjetra

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tash e sa vite po i qëndron besnike stilit të muzikës si dhe stilit të veshjes, bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Edona Llalloshin.

Këngëtarja 40-vjeçare është shumë aktive edhe në rrjetet sociale me anë të cilave i mbanë të informuar fansat e saj për çdo të re sa i përket punës, shkruan rtv21.

Në mesin e shumë fotografive të publikuara në Instagramin e Edonës zënë vend edhe imazhet nga jeta e saj private.

Kur jemi te kjo e fundit, ajo sot ka publikuar një fotografi mjaft të bukur me dy motrat e saj.

Të ngjajshme

Testohet për koronavirus “Llapjani” i “O sa mirë”

albswiss.com

‘Xhakartës’ i publikohet një video intime nga shtrati (+18)

albswiss.com

Kejvina tregon gjoksin nga shtrati

admin

Aktorja nga filmi që përloti të gjithë dëgjon këngën e Tunës, ajo nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

Fansat e Medës ia bëjnë këtë surprizë, shikoni reagimin e Lules

albswiss.com

Kjo është vajza e më e mirë e Lutfi Hazirit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!