fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Egzona vishet në fustan nusërie, vjehrra e saj do të ‘shkrihet’

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Egzona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sot, Egzona ka veshur një fustan të punuar me ari e me këtë veshje ajo da t’ia kënaqë sytë vjehrrës./ORAinfo/

Të ngjajshme

Çka po ndodh me Robertin, i dëformohet keq fytyra!

albswiss.com

Kaltrina doli me vajzat sot, por shikoni ҫfarë i bëri sonte asaj vajza e vogël

albswiss.com

Do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje, Xhensila publikon foto më të bukur të vajzës me babain

albswiss.com

Gruaja e Milotit shfaqet e mbuluar, mahnitë me pamjen

albswiss.com

Ariana në veshje të tejdukshme, kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit

albswiss.com

Albani lajmërohet nga karantina, vjen me imazhin më të ëmbël me Miriamin dhe fëmijët

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!