fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita ia lë djalin Gjikos, ai befason me veprimin

Gjiko dhe Elita janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Që të dy kanë treguar se janë bërë dy prindër shumë të përkushtuar.

Sot, Elita ia ka lënë djalin Gjikos, e ai nuk ka hezituar të dalë me të në qytet./ORAinfo/

Të ngjajshme

Me pallto e me minifund, Egzona ju ‘shkrin’ me pamjen

albswiss.com

Elita po duket si zonjë e vërtetë e veshur me komplete të bardha, do ta ‘shkri’ Gjikon

albswiss.com

Pa grim e me veshje sportive, kështu e kalon ditën e diel Learta

albswiss.com

Si e ëma si e bija, kaq shumë i ka ngja vajza Teutës

albswiss.com

Ariana dhe Ermali kështu e nisin ditën gjatë kohës se izolimit

albswiss.com

Provokon sërish Afërdita Dreshaj: Krijoje diellin tënd

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!