fbpx
albswiss.com
Showbiz

Fejohet ish-banori i Big Brother Albania, çifti shkëlqen

Loading...

Fejohet ish-banori i Big Brother Albania.

Është fejuar njëri prej ish-banorëve të Big Brother Albania.

Bëhet fjalë për Damiano Agalliun, i cili e dha lajmin përmes rrjeteve sociale.

Ai njoftoi ndjekësit se ditën e sotme është fejuar me të dashurën e tij dhe fotografitë me unazë i ka postuar në Instagram.

“Dhe nje dite dielli do te linde, mbase nuk do ta dallosh direkt, por do ta kesh ate ndjesi. Dhe me pas do e gjesh veten duke menduar per dicka tjeter, per dike qe nuk ka lidhje me te shkuaren. Per dike qe eshte vetem e jotja, dhe do ta kuptosh, se eshte arsyeja e jetes tende”, ka shkruar ai.

Urime çiftit të ri.

Loading...

Të ngjajshme

Kështu duket Adelina Berisha me flokë të shkurta

admin

E mbani mend Mehmet Kosovën? Kaq shumë ka ndryshuar tani

albswiss.com

Egzona në darkë me burrin, e veshur e rregulluar bukur po duket si zonjë e vërtetë

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...