fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Fifi një super-femër pasi u dobësua, kështu doli nga grimerja

Filloreta Raçi është kantautorja që në publik njihet me emrin artistik, Fifi.

Ajo u bë ndër më të preferuarat e publikut që kur mori pjesë në ‘The Voice of Albania’, përcjell ORAinfo.

Tani Fifi është një këngëtare shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Së fundi, Fifi i është nënshtruar një diete çka e ka bërë të humbë shumë kilogramë.

E sot, ajo ka shkuar tek grimerja e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Qëndresa zbukurohet për të dalë, me këtë detaj befasoi të gjithë

albswiss.com

Kapën keq Motrat Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

admin

Sellma e bën Xhensilën si “kukull”, do ta lë pa fjalë Besin

albswiss.com

E izoluar në shtëpi, shikoni si ka përfunduar Kida

albswiss.com

Larta na njofton me ‘bishën’ e saj, befason me pamje

albswiss.com

Kim Kardashian e ndezë rrjetin me foton e fundit

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!