fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Jehona Sopi feston ditëlindjen sot, ja sa vite mbushi

Jehona Sopi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo ishte pjesë e skenës për një kohë shumë të gjatë dhe publikoi këngë që u bënë vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Tani, Jehona është larguar nga muzika por jo edhe nga publiku.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe në këtë ditë mori urime të shumta.

Jehona mbushi 44 vite sot./ORAinfo/

Të ngjajshme

Jenner e kalon Mark Zuckerberg, bëhet miliarderja më e re e të gjitha kohërave

admin

Arbenita shfaqet me fustan shumë të shkurtër, ‘ҫmend’ ndjekësit me foton e fundit

albswiss.com

Një burri si ai i Afërdites, kështu e puth në publik

albswiss.com

Egzona shkon në punë me veshje plot stil, do t’ia kenë lakmi të gjitha

albswiss.com

Capital na prezanton me vajzën që ia ‘rrëmbeu’ zemrën

albswiss.com

I bëri të gjithë me lot, ‘Memo’ rrëfehet çka po ndodh me të

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!