fbpx
Alb'swiss TV
Sport

Luftëtari i MMA-së ia paguan kursin e jiu-jitsus djaloshit që ngacmohej në shkollë (VIDEO)

Luftëtari i Arteve të Përziera Marciale (MMA), Dillon Daniska paguar kursin e jiu-jitsus për një djalë që ngacmohej në shkollë, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta Koha. Danis i cili është shok skaudre me Conor McGregorin, e pa videon e adoleshentit Keydan Iungan duke u sulmuar në tualet nga një numër fëmijësh të tjerë.

Dillon Danis
>

26-vjeçari e postoi videon në rrjetet e tij sociale dhe shprehu interesim për ta gjetur dhe për ta ndihmuar djaloshin, gjë të cilën edhe e bëri. Danis e bindi djaloshin dhe ai e filloi kursin e tij gjatë kësaj jave.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Ronaldo zbulon arsyet e largimit nga Interi

albswiss.com

Barcelona bëri gjithçka për ta nënshkruar Neymar (VIDEO)

albswiss.com

“Nuk flas mirë anglisht, por po mësoj”

albswiss.com

Zidane pranon humbjen: PSG ishte më mirë se ne

albswiss.com

Kjo është 11 shja e vitit 2019-të e zgjedhur nga FIFA

albswiss.com

Pioli beson se mund ta ndryshoi situatën te Milani

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: