fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Nora po e shijon jetën pa Robertin, shikoni çka po bën sonte

Nora Istrefi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, Nora është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, Nora dhe Robert Berisha janë ndarë dhe kjo vazhdon të bëjë bujë në publik.

Mirëpo, ndarja duket se s’po ia prish qejfin Norës dhe se po e shijon shumë këtë kohë pranë shoqërisë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Agnesa shfaqet e veshur me këmishë unike, rrezikon të zbulojë me shumë se ç’duhet!

albswiss.com

Leonora uron shoqen e ngushtë për ditëlindje, ajo është shumë e njohur për ju

albswiss.com

Heidi merr mbiemrin e burrit

albswiss.com

Nora Istrefi duket pa disponim në këtë foto me vajzën

albswiss.com

Për Shën Valentin, Albani me surprizën më të bukur për Miriamin

albswiss.com

Kaq shumë e do burri Besianën, kështu e puthë në publik

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!