fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Yllka Kuqi zbukurohet për në dasmë, barku i saj mori gjithë vëmendjen

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që nga fillimi u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo tani është shumë aktive sidomos në dasma e festa të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Yllka është shumë e komentuar sidomos për veshjet e saj plot stil.

Së fundi, ajo ka shkuar në një dasmë dhe ai që mori gjithë vëmendjen ëstë barku i saj duke na bërë të mendojmë se është shtatzënë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engjellusha me veshje provokuese për Bajram

albswiss.com

Gili zbukurohet për ditëlindje, ‘sfidon’ vajzat e reja me këtë pamje

albswiss.com

E shihni këtë vogëlush, sot atë e duan të gjithë

albswiss.com

Gënjeshtres i vije fundit, Arbenita dhe Fero fotografohen bashkë atje ku nuk e ka pritur askush

albswiss.com

Albani po e shijon në maksimum karantinën, këtë e konfirmon edhe gruaja e tij

albswiss.com

Kunata ia vë kurorën Leartës, ajo po duket si një mbretëreshë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!