fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Magazina Mërgata Muzikë Rinore Showbiz Uncategorized

Belkiz kujton natën e kanagjegjit, sjellë imazhe të reja

Loading...

Ata janë një dyshe shumë e pëlqyer.

Milot Rashica dhe e dashura e tij, Belkiz Kera, janë një prej çifteve më të dashur dhe mjaft të komentuar, shkruan Indeksonline.

Fotografitë e Belkizit natën e kanagjegjit ajo i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Së fundi ajo ka shpërndarë edhe video, teksa i shikon xhirimet e asaj nate, dhe si duket po i pëlqen vetja, sidomos me veshje të nusërisë

Loading...

Të ngjajshme

Haradinaj publikon foto duke pirë kafe me nënën e tij për 8 mars

albswiss.com

Rasti i parë në Prizren me koronavirus, ja kush është i infektuari

albswiss.com

Dalin llafet nga LSI: Jemi gati të futemi në zgjedhje dhe me Ramën

albswiss.com

Erëra të forta, stuhi e reshje shiu në Kosovë, kjo hyn në grupin e fatkeqësive natyrore

albswiss.com

Shkruan gazeta gjermane: Rrëzimi i qeverisë së Kosovës e destabilizon rajonin

albswiss.com

“Alb’swiss TV” portali me dizajn të ri!

kushtrim