fbpx
Alb'swiss TV
Kuzhinë

E zbulon Blero, këtë vend do ta kalojnë muajin e mjaltit ai dhe Afrona

Para një muaji, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Dasma e çiftit ishte aq madhështore dhe po cilësohet si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës, ata kanë menduar edhe për muajin e mjaltit.

E sot, Blero ka treguar se muajin e mjaltit do ta kalojnë në ishullin përrallor Hawaii./ORAinfo/

Të ngjajshme

Recetë: Sallatë gjermane me patate

admin

Zeynep një super-femër pas serialit, ‘çmend’ turqit me pamjen

albswiss.com

Sarma sulltani me mish nga petë të gatshme

admin

Lakror misri me hithra

admin

Roberti ngjan kaq shumë me aktorin e njohur, s’e keni vërejtur

albswiss.com

Ushqimet që rekomandohet t’i hani në mëngjes

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!