fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Magazina Mërgata Muzikë Rinore Showbiz Uncategorized

Është 16 vitë më i madh se ajo, ky është i dashuri i “Azrës”

Loading...

Ajo duket shumë e re në moshë.

Alina Boz, aktorja e njohur e serialit “Mos ma lësho dorën” i cili është duke u transmetuar më ekranin e RTV 21 është pjesë e pandashme e mediave roze në Turqi.

Pas gjithë suksesit që po i sjellë ky serial, Alina aktualisht është duke e jetuar një jetë të lumtur me të dashurin e saj Mithat Can Ozer.

Alina para gazetarëve pohoi segjërat mes tyre po shkojnë shumë mirë. Për sa u përket planeve për martesë, ajo tha se në momentin që do kenë një datë zyrtare do t’a ndajnë këtë lajm me të gjithë.

Çifti me diferencë në moshë prej 16 vjetve kanë filluar të bashkëjetojnë.

Loading...

Të ngjajshme

Bëhen “Sarita” dhe “Himena”, ja sa bukur po duken

albswiss.com

Dhëndri i Remzies uron Gëzimen e Hamzën për lindjen e vajzës, këto janë fjalët e tij

albswiss.com

Ky është qyteti ku Erdogan do nis ndërtimet e 500 banesave të premtuara

albswiss.com

Bebe nxjerr gjoksin në Paris

admin

Qytetarët pritet që brenda 2 vitesh të bëhen me sigurime shëndetësore

albswiss.com

Ky është shqiptari që humbi jetën sot në Itali!

admin