fbpx
Alb'swiss TV
Kuzhinë

Meda na prezanton me vëllain, nuk do të besoni sa ngjajnë

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari i mirënjohur e që në publik njihet me emrin artistik, Meda.

Meda është një prej këngëtarëve më të pëlqyer nga publiku shqiptar dhe për këtë arsye është shumë i ftuar të këndojë në festa të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Meda është shumë aktiv edhe në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta dhe profesioni i tij.

Sot, Meda ka publikuar një foto të familjes së tij, e ku për herë të parë ekspozon edhe vëllain.

E duket se ata ngjajnë kaq shumë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Lakror misri me hithra

admin

Toptha nga çokollata e bardhë dhe kokosi

admin

Pas lindjes së vajzës, Ariana merr dhuratën më të bukur nga Ermali

albswiss.com

Mos bëni gabime: Vetëm kështu ngrohet ushqimi në mikrovalë!

admin

Vjollca zbukurohet për festë, po duket një zonjë e rëndë

albswiss.com

Mish pule nga Perutnina Ptuj, i sigurt dhe i freskët – zgjedhje e përkryer gjatë muajit të Ramazanit

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!