fbpx
Alb'swiss TV
Kuzhinë

Pas lindjes së vajzës, Ariana merr dhuratën më të bukur nga Ermali

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata para pak javëve janë bërë prindër për herë të katërt, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, është Ariana ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku gjithë vëmendjen mori varësja dhe unaza e saj e që duket se i ka dhuratë nga vëllai./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mish me lakra në mënyrën tradicionale: Gjella më e mirë nga lakrat!

admin

Sandwich i nxehtë që jua rritë disponimin: Domate e fërguar me sandviç djathi

admin

Roberti ngjan kaq shumë me aktorin e njohur, s’e keni vërejtur

albswiss.com

Lakror misri me hithra

admin

Qofte turke: Visar i kuzhinës orientale, ideale për çdo rast!

admin

Zeynep një super-femër pas serialit, ‘çmend’ turqit me pamjen

albswiss.com
error: Content is protected !!