fbpx
Alb'swiss TV
Kuzhinë

Zeynep një super-femër pas serialit, ‘çmend’ turqit me pamjen

Hazal Filiz Kocugoze është aktorja shumë e njohur e kinematografisë turke.

Ajo u bë e njohur me rolin e Zejnepit në serialin e mirënjohur ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Pas serialit duket se Zejnepi ka ndryshuar shumë.

Por ndonëse vitet kanë kaluar, Zeynep është bërë çdo herë e më e bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mos bëni gabime: Vetëm kështu ngrohet ushqimi në mikrovalë!

admin

Lakror misri me hithra

admin

Pite me fileta pule e pjekur në salcë ajke: Drekë e shpejtë që nuk mund ta harroni!

admin

Recetë: Sallatë gjermane me patate

admin

Mish pule nga Perutnina Ptuj, i sigurt dhe i freskët – zgjedhje e përkryer gjatë muajit të Ramazanit

admin

Pas lindjes së vajzës, Ariana merr dhuratën më të bukur nga Ermali

albswiss.com
error: Content is protected !!