fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Showbiz

E papritur, Melinda rrëzohet në koncert

Melinda rrëzohet në koncert

Melinda Ademi është një prej repereve kosovare e cila shpejtë është inkuadruar në botën e showbizit.

Edhe pse jeton në Amerikë, shumicën e koncerteve ajo i zhvillon në Kosovë.

Në një performancë që pati së fundi Melinda rrëshqiti në skenë dhe u rrëzua.

Atë e ndihmuan për ta kthyer në skenë ndërsa e njëjta u mundua të dukej sikur nuk ndodhi asgjë.

Të ngjajshme

Kunata e Motrave Mustafa publikon foto nga gjimnazi, ja si dukej ajo në atë kohë

albswiss.com

Në muajt e parë të shtatzënisë, do të befasoheni si po duket Yllka

albswiss.com

Khole Kardashian zmadhon edhe më shumë buzët (FOTO)

albswiss.com

Vajzat e rrethojnë Meden në diskotekë

albswiss.com

Leonora publikon pamje nga frizerja, do t’iu befasojë me grimin dhe stilin e flokëve

albswiss.com

Afrona po mëson të bëhet nuse shtëpie, shikoni çka ka përgatitur sot

albswiss.com
error: Content is protected !!