fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Lajmi i fundit! Tr.onditet Shkodra, v.rasje me a.rmë zj.arri , ek.zekutohet një person (Emri)

Loading...

Një vr.asje me a.rmë ka ndodhur pak momente më parë në malësinë e Shoshit, në Shkodër.
Mësohet se ka mbetur i vd.ekur shtetasi Lazer Pjetrushi, i cili është q.ëlluar dy herë me ar.më.

Nga informacionet paraprake nuk raportohet për shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje që ka tr.onditur banorët.
Ndërkohë policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes dhe pritet të zbardhë vr.asjen e plotë.

Loading...

Të ngjajshme

Iniciativë për krijimin e aplikacionit me zë për të verbër

albswiss.com

Ndarja buxhetore për 2020-n zgjatet për muajin mars

albswiss.com

E grabitën e pastaj e lidhen me litar, policia tregon ngjarjen që ndodhi në Istog

albswiss.com