fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Vesa Luma me motrat e saj si binjake

Kaq shumë përngjan Vesa Luma me motrat.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Vesa Luma pas disa muajsh qëndrimi në vendlindjen e saj në Prishtinë është rikthyer në Zelandën e Re.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Big Basta po zhvillojnë aktivitetet e tyre jashtë vendlindjes, atje ku po jetojnë tash e sa kohë.

Këngëtarja solli një kujtim nga Kosova me dy motrat e saj, për të cilat ndjen shumë mall. Në bazë të fotografisë duket se ato përgjajnë shumë me njëra-tjetrën, transmeton rtv21.

“Më mungoni”, shkroi ajo krahas fotografisë, ku shfaqen shumë të lumtura. Teksa ishte në Prishtinë, në një nga intervistat e saj, këngëtarja theksoi se atje punon si mësuese në shkollën e muzikës “Eliette’s Music Academy”.

Të ngjajshme

Pajtesën po e zbukuron kaq shumë shtatzënia, mahnit me këtë pamje

albswiss.com

Campbell: Të jesh beqare nuk do të thotë që je e vetmuar

albswiss.com

Yllkën e ka zbukuruar shumë shtatzënia, me këtë pamje do ta ‘shkri’ burrin e saj

albswiss.com

Ertila Koka zbulon se në cilin talent shou mori pjesë para se të bëhej e famshme

admin

Learta feston ditëlindjen, Shyhretja i bën urimin më të veçant

albswiss.com

Në ditëlindjen e fëmijëve, kështu është veshur kunata e Motrave Mustafa

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!