fbpx
Alb'swiss TV
Rajon

​LDK dhe Nisma tërheqin nga QNR komisionerët

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Nisma Socialdemokrate i kanë tërhequr komisionerët e tyre nga Qendra e Numërimit të Votave.

Kjo tërheqje ka ndodhur, pasi aty ka filluar numërimi i votave të ardhura nga Serbia, të cilat nga këto dy parti po konsiderohen të paligjshme.

Gjatë numërimit të këtyre votave, komisionerët janë duke përdorur dorëza.(koha.mk)

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Shqipëri : ZERO investime në shëndetësi për 2017-ën, u blenë vetëm kompjuterë!!!

admin

Tërmeti lëkund Ballkanin, dridhen Shqipëria, Kosova, Mali i Zi, Maqedonia, Serbia…

admin

Shpërblehen përpjekjet e parreshtura: Nga ky muaj Tuzi, Komuna më e re në Malin e Zi

admin

Shqiptarit i sekuentrohen 1 milion euro nga trafiku i drogës në Greqi

admin

Haradinaj: Kurti është një mashtrues i mirë

albswiss.com

Raporti zviceran konstaton se Astrit Dehari dyshohet që është vr*arë

albswiss.com
error: Content is protected !!