fbpx
Alb'swiss TV
Sport

Dy klubet angleze vihen pas Susos

Wolverhamptoni dhe West Hami janë duke shprehur interesim për futbollistin e Milanit, Suso, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta Koha. Spanjolli është duke u kritikuar së fundmi për paraqitjet e tij te gjiganti italian dhe kjo ka bërë që e ardhmja e lojtarit të vihet në dyshim.

Madje, edhe tifozët janë duke i bërë thirrje klubit që ai të shitet. “Calciomercato.it” shkruan se edhe Fiorentina dhe Sevilla kanë shprehur interesim për reprezentuesin spanjoll, por një lëvizje drejt Premierligës shihet si më e mundshme.

Wolverhamptoni dhe West Hami janë kandidatët kryesorë në garën për 25-vjeçarin, i cili ka vetëm një asistim këtë edicion pas 8 ndeshjeve në Serie A.

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Rudi Vata kërkoi largimin e Mërgim Mavrajt – reagon Afrim Tovërlani

albswiss.com

Muriqi mund të kishte zgjedhur Turqinë, Kosova është me fat që e ka!

albswiss.com

Anthony Joshua e merr për partner boksierin shqiptar në përgatitjet para rimeçit ndaj Ruizit

albswiss.com

Fabregas tregon pse refuzoi Real Madrid-in (VIDEO)

albswiss.com

Griezmann: Performanca ime më e mirë ishte në ndeshjen kundër Eibarit

albswiss.com

Ronaldo ‘mbreti’ i Instagramit, familja Kardashian mes ‘yjeve’ të futbollit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!