fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Gjiko e qorton djalin, si do të reagojë Elita

Loading...

Këngëtari i mirënjohur Gjiko dhe gruaja e tij Elita janë një çift tejet i dashur për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Që të dy kanë treguar se janë bërë dy prindër shumë të përkushtuar.

Sot, Gjiko ka publikuar një video ku shihet duke e qortuar djalin e tyre e kjo s’do t’i pëlqejë Elitës./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Adelina tërheqëse edhe në veshje të skijimit, shfaqet provokuese nga pushimet

albswiss.com

Lorik Cana tregohet një baba i përkushtuar, kështu e prezanton vajzën e tij

albswiss.com

Nënë e katër fëmijëve, gruaja e Ylli Demajt duket si vajzë e re

albswiss.com