fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Shyhretja e vesh nusen me dimija e jelek, Learta ju “shkrinë” me pamjen

Loading...

Shyhrete Behluli kështu dëshiron ta shoh renë e saj

Ndoshta Shyhrete Behlulit as që i ka shkuar ndërmend që edhe pas 40 vitesh në skenë, ende do të jetë e pëlqyer, e angazhuar, e përfolur…

Këngëtares nga Mushtishti i ka ece mirë, biles në moshën e mesme po e jeton suksesin më të madh dhe po e njeh admirimin maksimal të publikut të saj.

Shyhrete Behluli, e ka ndihmuar bindshëm edhe rritjen e suksesit të të bijave të saj dhe jo vetëm. Edhe reja, Learta, u bë emër popullor në krah të vjehrres së famshme, shkruan “Kosovarja”.

Shyhrete Behluli dhe Learta Jakupi, vjehrrë e re, kanë një raport të shkëlqyer, e këtë e pohojnë persona të afërt me to.

Këngëtarja, mbanë në Instagramin e saj këtë foto të Leartes, ku kjo e fundit shihet me veshje tradicionale.

Po, Shyhretes kështu i pëlqen reja e saj.

Loading...

Të ngjajshme

Nuk ndalet me follow, ylli i Real Madridit sapo i bëri diçka të papritur Taynas

albswiss.com

Teuta i ka ftuar shoqet e ngushta në shtëpi për darkë, ato janë të njohura për ju

albswiss.com

Pas dyshimeve për shtatzani, Era sot vendosi të na prezantoi me ‘dashurinë’ e saj

albswiss.com