fbpx
albswiss.com
Lajme

Bekë Berisha: Edhe nëna ime lexon libra tërë ditën, jo vetëm Albini – Ai është lazdran

Loading...

Kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bekë Berisha, ka folur për Albin Kurtin, kandidat për kryeministër të Kosovës që vjen nga radhët e partisë fituese të zgjedhjeve, Lëvizjes Vetëvendosje.

Berisha ka thënë në televizionin T7, se Kurti është një “lazdran i madh”, teksa ka vlerësuar se ai “po mundohet të bëjë komunizëm”.

“Kurti e ka shpallur veten si më i mençuri në Kosovë”, ka deklaruar Berisha.

“Edhe nëna ime lexon libra tërë ditën. S’e ka vetëm Albini këtë privilegj, të lexojë…”, ka thënë ai.

“Ta shohim çka po bën kur të hyjë në punë. Mendoj që është një njeri teorik, dhe një lazdran i madh”, është shprehur Berisha në T7.

“Mundohet të bëjë komunizëm. Bëhet sikur ka vizion dhe i vijnë idetë prej qielli, sikur ka për të bërë diçka…”, ka thënë Berisha.

Loading...

Të ngjajshme

Ja në cilën ditë do të ndryshojë ora

albswiss.com

Thaçi e quajti bashkëpunëtor të Serbisë, reagon ashpër Sali Berisha

admin

Rikthehet shiu, rikthehen edhe përmbytjet në këtë qytet Shqiptar (VIDEO)

albswiss.com
Loading...
Loading...