fbpx
Alb'swiss TV
Kulturë

“Duke pritur ditën D”, promovohet libri i Esad Dujakës

Gazetari Esad Duja ka promovuar librin e tij më të ri “Duke pritur ditën “D” edhe në Gjakovë.

Me organizim të shoqatës së intekelktualëve ”Jakova” ky aktivitet mblodhi adhurues të librit dhe krijimtarisë së autorit.

Ky është libri i katërtë i veteranit të gazetarisë.

Të ngjajshme

”Jam shqiptar e kosovar, zot e krenar, zot e bujar”

albswiss.com

Pa fjalë

albswiss.com

Gjithçka që jam i detyrohem nënës sime

albswiss.com

HARTA VENECIANE, DËSHMI E HERSHME, E HIMARËS SHQIPTARE NË SHEKULLIN 16

admin

Vitet 1876-1900: Pamje të qyteteve shqiptare, nga arkivi i Sulltanit paranojak

kushtrim

Kulturë: Në Prizren hapet ekspozita “Unë jam shqiptar”

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!