fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

James dhe Lisa martohen fshehurazi

Loading...

James McAvoy dhe Lisa Liberati thuhet se janë martuar!

Aktori 40 vjeçar dhe aktorja në të njëjtën moshë, u kurorëzuan fshehurazi, tha një mik i tyre për Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Çifti nisi lidhjen në vitin 2017 pasi u takuan në një set filmi.

James më parë ishte i martuar me Anne-Marie Duff me të cilën u nda pas 11 vjet martesë. Dy muaj pasi përfundoi porci, James dhe Lisa e kanë bërë publike romancën e tyre.

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Vajza e Lutfi Hazirit vishte krejt zi, ky detaj tërheq gjithë vëmendjen

albswiss.com

Roberti publikon foto duke u puthur me këtë femër, si do të reagojë Nora

albswiss.com

Me këtë foto interesante, Remzia uron për ditëlindje atë që ia bëri madhështore dasmën e djalit

admin