fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Cilët ishin dy kushërinjtë që humbën jetën mbrëmë në aksidentin në Lushnje

Loading...

Mbrëmjen që lamë pas një a ksident tr agjik i mori jetën dy kushërinjve në rrethrrotullimin e Kolonjës në autostradën Fier-Lushnje ndërkohë një person tjetër ndodhet i pla gosur rëndë.

21-vjeçari Jorges Shabanaj ndërroi jetë menjëherë në vendin e ngjarjes për shkak të g oditjes, ndërsa kushëriri i tij 22-vjeçari Alteo Shabanaj humbi jetën në spitalin e T raumës në Tiranë mëngjesin e sotëm.

Ndërkohë aktualisht në spitalin e t raumës në Tiranë ndodhet edhe 16-vjeçari, i cili ishte në makinë me ta, në gjendje mjaft të rënduar shëndetësore.

Tre të rinjtë po udhëtonin drejt Tiranës në çastin kur mjeti i tyre Benz ka dalë nga rruga si shkak i shpetësisë së madhe. Më pas makina është përp lasur me bordurën anësore duke përfunduar në një kanal. Sipas policisë një tjetër shkak, i këtij ak sidenti është bërë edhe mjegulla e dendur./Opinion

Loading...

Të ngjajshme

Ekspertët e urbanizmit dhe qytetarët kundërshtojnë ndërtimi në zonën e gjelbër te Fakulteti Teknik

albswiss.com

Ministri i Jashtëm i Italisë bën thirrje për rifillim të dialogut Kosovë-Serbi

albswiss.com

I bleu vajzes se tij nje makine te perdorur : Te sedilja lexon nje shenim qe e la ate pa fjale

albswiss.com