fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Tuna godet sërish, vjen me ‘Amoni’

Loading...

Tuna po vjen me një risi të madhe.

Pas rikthimit të Tunës në fillim të këtij viti, ku risi e albumit të saj ishin edhe dyshja e njohur kosovare Aida dhe Armend Rexhepagiqi, Tuna pritet që të lansojë një këngë të re së shpejt.

“Amoni” quhet kënga më e re e Tunës e cila do të jepet premierë nesër në ora 19:30.

Ende nuk dihet se e çfarë zhanri do të jetë kjo këngë por ky do të jetë rikthimi i radhës së Tunës pas një kohe kur ajo kishte pauzuar edhe për shkak të shtatzënisë së saj.

Loading...

Të ngjajshme

The Rock kujton Paul Walker në ditëlindjen e 46-të (FOTO)

albswiss.com

Pajtesa ‘harron’ dimrin dhe të ftohtit, shtatzënë, shfaqet me fustan tejet të shkurtër

albswiss.com

Ky është fustani i ri i zi që na duhet të gjithave!

albswiss.com