fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Simon Cowell me familjen në përgatitjet finale për Halloween

Loading...

Producenti i njohur televiziv, Simon Cowell, ditë më parë anuloi papritur festën e  ditëlindjes së tij të 60-të.

Kjo për shkak se ai ishte caktuar për të qenë nikoqir i një feste ekskluzive në një restorant në Londrën perëndimore, njofton Klan Kosova.

Megjithatë Simon Cowell u shfaq me shpirt të mirë ndërsa ndau kohë me partneren Lauren Silverman dhe djalin Eric.

Familja u bashkuan për të përgatitur shtëpinë e tyre në Londër për të shënuar festën e Halloëeen-it.

Simon Cowell bashkë me Lauren 42 vjeçare, lumturuan djalin e tyre pesëvjeçar Eric, ndërsa vendosnin kunguj në prag të shtëpisë së tyre.

/Alb’swiss TV/

Loading...

Të ngjajshme

Kate Middleton dhe Princi William ndajnë një video duke udhëtuar me karrocë në Pakistan

albswiss.com

Edona vishet në fustan të ngushtë, ekspozon linjat e saj

albswiss.com

Lorik Cana: Kam qenë Don Zhuan, tani më bërtet gruaja!

admin