fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Big Mama një zonjë që ‘çmend’, del në qytet me këtë veshje

Big Mama është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.

Ajo u bë e njohur që në daljen e parë në skenë, mirëpo, shumë e përfolur ka qenë sidomos këto vitet e fundit kur iu nënshtrua një operacioni që e bëri t’i humbë kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama pasi u dobësua shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil dhe me këtë pamje ajo ka dalë në qytet.

Big Mama duket se ka marrë vëemendjen të gjithëve./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ana e errët e depilimit me dyll që askush nuk ta ka thënë

albswiss.com

“Halla Nefise” do t’iu befasojë me vjetët e saj

albswiss.com

Nora izolohet në shtëpi, kështu po mbrohet nga koronavirusi

albswiss.com

Befasohet Doktori nga 106-vjeçarja kosovare: Erdhi se s’po mundej të lidhte shaminë!

albswiss.com

Vaki Kosovare: Ter mishin në ballkonin e banesës

albswiss.com

Zanfina zbukurohet për të dalë, bën poza provokuese para pasqyrës

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!