fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Leartën e zë gjumi bashkë me djalin në veturë, shikoni si po duken

Loading...

Learta Jakupi po avzhdon të cilësohet si një ndër nuset më të përfolura të shoëbizzit.

Reja e Shyhrete Behlulit merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që shumë momente nga jeta e saj t’i shpërndajë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me djalin e saj, Matinin.

Që të dy i ka zënë gjumi në veturë, e që të dy ju mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Këtë nuk e priste Shyhretja, Neca i bëri një befasi shumë të këndshme

albswiss.com

Deliu-Kodra: VV-ja dhe LDK-ja s’kanë guxim të marrin përgjegjësi

albswiss.com

Rami Malek i vetëm rrugëve të New York-ut (FOTO)

albswiss.com

Leave a Comment

Loading...
Loading...