fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Albatriti ka dalë për shëtitje me vajzën, kaq me stil e ka veshur Egzona atë

Loading...

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata janë tejet të komentuar për jetën e tyre private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë të pëlqyer, ata kanë edhe shumë ndjekës në rrjete sociale ku publikojnë imazhe të ndryshme nga jeta e tyre.

Sot, Albatriti ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me vajzën, e Egzona është përkujdesur ta veshë atë plot me stil./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Do të befasoheni, kështu e thërret Mozziku Kidën

albswiss.com

Afrona e Blero në pushime ‘përrallore’, publikojnë pamjet më të bukura nga atje

albswiss.com

Safetja sapo doli nga grimerja, është bërë si një kukull

albswiss.com