fbpx
Alb'swiss TV
Shëndetësi

Mungon një lloj insuline, ka alternativë (VIDEO)

Rreth 200 persona me diabet po përballen me mungesë ilaçesh.

Për ta është e domosdoshme marrja e një lloji të insulinës, por që nuk gjendet në barnatoren kryesore të mjekësisë familjare në kryeqytet.

Kronikë e gazetares Arbëreshë Uka.

 

/Alb’swiss TV/

Të ngjajshme

Më Shumë Hithra Në Vjeshtë Për Një Imunitet Më Të Fortë Në Dimër

albswiss.com

Pispili me Kungull Vjeshte – Tradita dhe Shija në Një Gatim

albswiss.com

Si Të Përgatisni Vetë në Shtëpi Kastraveca Turshi – Krokantët plot Shije e Shëndet

albswiss.com

Ndryshimet klimatike: 11 mijë shkencëtarë paralajmërojnë vuajtje të panumërta për njerëzimin

albswiss.com

Studim: Sulmet fatale në zemër bien për 20 për qind kur orët kthehen prapa

albswiss.com

Kefiri, ja se si të përgatisni pijen e jetëgjatësisë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!