fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Bleron e merr malli për Afronen, bën këtë veprim

Loading...

Ata janë çifti më i komentuar.

Blero dhe Afrona kurorëzuan dashurin e tyre me martesë në shtator të këtij viti me një ceremoni madhështore në bregdeti shqiptar.

Por edhe pse të sapomartuar, çifti jetojnë ndaras dhe kjo për shkak të angazhimeve profesionale që kanë te dy, shkruan Indeksonline.

Blero në Prishtinë duke punuar për këngë të reja, ndërsa Afrona në Zvicër.

Kjo ka bërë që këngëtari të përmallohet për bashkëshorten e këtë e ka shprehur përmes rrjeteve sociale duke postuat disa fotografi të Afronës në ‘InstaStory’.

Ndryshe, Blero ka paralajmëruar se do të publikoj katër bashkëpunime para festave të fundvit

Loading...

Të ngjajshme

Pak muaj pas ndarjes Nora dhe Roberti kapen ‘mat’, ja ku janë fotografuar ata

albswiss.com

Dëshmi se prerja e duhur e flokëve i zbukuron meshkujt (FOTO)

albswiss.com

Tayna shndërrohet në ‘arabe’, me këto vallëzim do t’i ‘shashtris’ të gjithë

admin

Leave a Comment

Loading...
Loading...