fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Bleron e merr malli për Afronen, bën këtë veprim

Ata janë çifti më i komentuar.

Blero dhe Afrona kurorëzuan dashurin e tyre me martesë në shtator të këtij viti me një ceremoni madhështore në bregdeti shqiptar.

Por edhe pse të sapomartuar, çifti jetojnë ndaras dhe kjo për shkak të angazhimeve profesionale që kanë te dy, shkruan Indeksonline.

Blero në Prishtinë duke punuar për këngë të reja, ndërsa Afrona në Zvicër.

Kjo ka bërë që këngëtari të përmallohet për bashkëshorten e këtë e ka shprehur përmes rrjeteve sociale duke postuat disa fotografi të Afronës në ‘InstaStory’.

Ndryshe, Blero ka paralajmëruar se do të publikoj katër bashkëpunime para festave të fundvit

Të ngjajshme

Ndërron jetë në moshën 31-vjeçare, producentja e njohur

albswiss.com

Learta shfaqet e veshur zi në Tiranë, ky detja bie në sy

albswiss.com

Egzona e fiksuar pas veshjeve të nusërisë, kaq bukur po i rri dallami

albswiss.com

Nusja e Feros sapo doli nga frizerja, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

albswiss.com

Ky është Kosovari qe po lyp punëtor ne Suedi: “ O Shqiptar veç hajdeni diqysh deri këtu, 4mi euro e keni rrogën”

albswiss.com

Adelina pozon pranë veturës së saj luksoze

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!