fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Gjiko acarohet keq, kur Elita tenton të ia ha ushqimin

Shikoni se si i thotë Gjiko “mërsh” Elitës.

Dyshja e pëlqyer nga publiku Çifti i bukur i showbiz-it shqiptar, Gjiko dhe Elita Rudi nuk hezitojnë asnjëherë të postojnë momentet e tyre në rrjetet sociale.

Ata njihen për lidhjen e tyre të veçantë. Së fundmi, moderatorja e njohur, Elita Rudi ka postuar një video në rrjetin social Instagram. Në video shihet se si Elita tenton t’ ia hajë ushqimin Gjikos. Ky i fundit acarohet dhe i thotë gruas së tij “mërsh”, shkruan rtv21.

Çifti janë bërë prindër për herë të parë para 8 muajsh, të cilët e kanë pagëzuar djalin e tyre me emrin Zëri.
Por, moderatorja ka muaj që nuk është marr me jetën e saj profesionale por siç duket ajo ka vendosur të rikthehet në botën e televizionit. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator të 2018-së, në një ceremoni të mbajtur në Prishtinë ku pjesë e saj ishin fytyra të njohura publike. Në shkurt të këtij viti çifti janë bërë prindër për herë të parë.

Të ngjajshme

Leonora publikon video nga palestra, ekspozon linjat përfekte

albswiss.com

Tayna lajmërohet në mesnatë nga karantina, befason me pamjen pa grim

albswiss.com

Ermali “mbyllet” në saunë për të luftuar koronavirusin

albswiss.com

Learta viziton vëllain, shikoni si e pritën atje

albswiss.com

Të izoluar në shtëpi, Kemali dhe gruaja e tij publikojnë këtë imazh

albswiss.com

Dafina nuk i ndahet luksit, ja ku ka shkuar tani

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: