fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Befason Egzona, në këtë gjendje e ka publikuar veten

Egzona Muqiqi është tani një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo dhe Albatyrit Muqiqi tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

Egzona po bëhet gjithnjë e më e njohur sidomos me bizneset e saj.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta private dhe profesionale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga puna ku shfaqet me një pamje mjaft interesante./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ariana pozon në dhomën e saj me plot stil

albswiss.com

Afrona rikthehet në punë, por e papritur çka i ndodhi atje

albswiss.com

Vajza e Shkurtës është mësuar të gatuajë ushqime tradicionale, ja ҫka gatoi sonte

albswiss.com

Gëzimja shtatzënë, Remzija tregon a do nip apo mbesë

albswiss.com

Më i mërzitur se asnjëherë më parë, Lirimi flet për gjendjen e sotme të Lules

albswiss.com

Kim Kardashian e ndezë rrjetin me foton e fundit

admin
error: Content is protected !!